Budapest Bajnokság (nyílt futam)

• Helye: Margitsziget, Nemzeti Sportuszoda – Széchy medence
  • Ideje: 2012. június 3. /vasárnap/, 16:00
  • Táv: 500 m úszás – l2 km kerékpározás – 3 km futás

Nevezési díj: felháborító, hogy 3800 Ft volt, holott csak 3000 Ft volt feltüntetve az oldalon. Ott a 800 Ft-os belépődíj csak a kísérőkre vonatkozott! Mi lett volna, ha pont 3000 Ft-tal érkezem? (Tavaly 2500 Ft + 500 Ft volt, az akkori kiírás az uszodai belépőt korrekt módon tartalmazta is.) Azt sem értettem miért csak kettőig lehetett átvenni a rajtszámot az előnevezőknek? Két óra volt még a rajtig emberek!

Rendezés: a pálya biztosítása tavaly sem volt megoldott, és sajnos idén is ez volt a helyzet, csoda, hogy baleset még nem történt ezen a versenyen. Tudom, hogy nehéz, mert oldalról bármikor beugorhatnak a renitensek a pályára, de pár figyelmeztető táblával vagy szalaggal talán meg lehetne oldani, legalább a veszélyes helyeken!

Időmérés: chip nélküli időmérés. Részidők, részeredmények? Azért ezt illene már bevezetni, főleg ha a Magyar Triatlon Szövetség adja a versenyhez a nevét.

Frissítés: csak a célban: citrom, banán, víz. Karcsú, a futás fordítójába is lehetne egy műanyag asztalt elhelyezni.

Csomag: ez sajnos nincs. Legalább egy nyomtatható internetes oklevél vagy valami apró emlék, hiszen ez a verseny az egyetlen fővárosi, azaz az egyik legjobb lehetne a triatlon népszerűsítésére.

Értékelés (1-5)